Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

podlaskie   »   Białowieża   »   Agroturystyka   »   Pokoje gościnne Słoneczko
 

Agroturystyka Białowieża - Pokoje gościnne Słoneczko

«« powrót
podlaskie, Białowieża 
Pokoje gościnne Słoneczko  

Obiekt: Agroturystyka
Województwo: podlaskie
Powiat: hajnowski
Gmina: Białowieża
Miejscowość: Białowieża
Kod pocztowy: 17-230
Ulica: Waszkiewicza 89
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 49227
Data dodania: 2011-12-13
 
Ilość pokoi:   3  
Opis pokoi:

Pokój czteroosobowy z łazienką
Pokój dwuosobowy z łazienką
Pokój dwuosobowy z łazienką
 
 
 
Gastronomia:

Śniadania - 15 zł
Obiady - Obiadokolacje - 30 zł
Kolacje 15 zł
Ogniska - grill
Rozrywka i rekreacja:

Relaksacyjny masaż Pe Lo Ha !

Masaż Peloha to około 60 minutowy, delikatny jednak silnie działający sposób na odpoczynek, eliminację stresu, rozbudzenie ciała oraz uwolnienie go od wszelkich blokad emocjonalnych .

Często bywa tak , że nasze ciało upomina się o uwagę , zadbanie o siebie . Woła zwolnij , dokąd tak pędzisz . Gdy nie słyszymy tego głosu , przychodzi zmęczenie , rozdrażnienie , niepokój , wreszcie pojawia się choroba . Masaż wykonywany w duchu miłości , harmonizuje przepływ energii w ciele i wprowadza równowagę i spokój ciała , umysłu i ducha . Uwaga i delikatny harmonijny dotyk poszczególnych części ciała , pozostawia uczucie przepływu , odblokowania i zarazem wielkiej troski i opieki ze strony masażysty . Jest odpowiedni również dla dzieci , osób niepełnosprawnych oraz osób starszych .
Czas trwania masażu to ok. 60 min.
Przystępując do masażu , pozostawiam za sobą wszystkie moje sprawy radości i smutki . Masaż , to Zobowiązanie , że cała moja obecnośc skupienie , uwaga i umiejętności są oddane masowanej osobie .
Znika wszelka ocena , nieważne kto leży na stole , jak kto wygląda , czy to kobieta czy mężczyzna . Nawiązuje się niezwykła relacja , takiej czystej miłości w duchu Aloha , troska żeby osoba leżąca na stole czuła się uszanowana , otoczona opieką , aby dostała masaż , jakiego najbardziej potrzebuje .

Zapraszam serdecznie i polecam bo naprawdę warto zadbac o swoje ciało umysł i duszę :)

Jest również możliwy dojazd do klienta do domu , ok. 20 km .

Dorota Samocik
Opis obiektu:

Witam Państwa i zapraszam na wypoczynek do "Słoneczka"

Nowośc masaż relaksacyjny !!!

Dom nasz usytuowany jest na głównej , wpisanej do rejestru zabytków ulicy gen. Aleksandra Waszkiewicza .
Pokoje mieszczą się na poddaszu drewnianego domku jednorodzinnego z przestronnym tarasem . Parter domku zajmują gospodarze gdzie mieści się jadalnia udostępniona gościom .
Do dyspozycji kwaterowiczów przeznaczony jest pokój 2os. z łazienką i podwójnym łożem , mały pokój 2os. z łazienką i wersalką oraz pokój 4os. z łazienką i dwoma podwójnymi łożami . Na terenie kwatery mamy siec wi-fi dostęp do internetu i komputera . W każdym pokoju jest telewizja satelit. Na posesji jest wydzielone miejsce ogniskowe-grill , parking , oczko wodne . Organizujemy , przejazdy bryczką-saniami , wędkowanie , wyprawy do puszczy .

Niepowtarzalna miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa zagwarantuje Państwu zadowolenie z pobytu , a przeżyte chwile na długo pozostaną w Państwa pamięci .
Bedzie nam bardzo miło gościc Państwa . Zadowoleni Goście - to nasza satysfakcja .

Serdecznie zapraszam :)
Opis okolicy:

Puszcza Białowieska jest miejscem w którym możemy uspokoić swoje zmysły, zatrzymać na chwilę i zastanowić nad sensem istnienia. Świeże powietrze, cisza, spokój i błogość dziewiczej natury pozwalają na wypoczynek z dala od zgiełku i wrzawy.
Jest tu wiele atrakcji ktore warto zobaczyć między innymi : Muzeum Przyrodniczo-Leśne i wieża widokowa , Rezerwat Ścisły - lasy pierwotne , Szlak Dębów Królewskich - Stara Białowieża , Kładka Żebra Żubra , Rezerwat Pokazowy Żubrów , Carska Cerkiew Prawosławna , oraz pozostałości po Carskim Pałacu , Skanseny i wiele innych .
Na obszarze puszczy można znaleźc kilka silnych centrów energetycznych w których kumuluje się moc : grupa starych dębów w Parku Pałacowym która jest pozostałością dawnego "świętego gaju" , Stara Białowieża i dęby królewskie oraz kamienny krąg w oddziale 495 . Białowieża położona jest w samym sercu Puszczy Białowieskiej porośniętej pięknym prastarym lasem z mnogością grzybów jagód i malin, przepływa tu rzeka Narewka gdzie można łowić ryby.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2023     poznajkraj.pl